top of page

MİSYONUMUZ

 

Müşterilerin taleplerini de göz önüne alarak güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetli karavan projeleri tasarlamak, imalatını yapmak, sektörümüzle ilgili tüm malzemeleri en uygun fiyata, kolay şekilde müşterilerimize ulaştırmak, servis ve kiralama hizmetleri vermek, Kısacası karavanla ilgili 7/24 tüm gereksinimlerinizi karşılamaktır.

 

VİZYONUMUZ

Uzman ve deneyimli kadromuz ile, müşteri memnuniyetini  ön plana çıkartıp  en iyi ürün ve hizmetleri sağlayan, yenilikçi bir işletme olarak hizmet verdiğimiz sektörde öncü konumunda yer almaktır.

Bilgi / randevu hattı

0 531 568 39 45

z3.jpg
ufuk.jpg
onsayfa.png

Merhaba…. 

Yolun kendisi hedeften daha önemlidir ve belki de hedef yolun kendisidir......

demiş bir gezgin.

Biz de sizi o yolda sorunsuz, rahat, konforlu bir şekilde taşıyacak ve hedefe 

vardığınızda da kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir yoldaş olarak görüyoruz

karavanı....


Bu bağlamda siz karavan seven dostlarımıza yardımcı olabilmek , herkesin

bütçesine göre bir karavan sahibi olabilmesine imkan sağlayacak farklı seçenekler

sunuyoruz.

Örneğin siz çıplak aracınızı getiriyorsunuz içine ne konulacağına, dizaynına malzemelerine siz bütçenize göre karar veriyorsunuz. Bizim işçiliğimiz sabit ve  işin başında belirlenmiş oluyor. İşçilik bedelini işin başında yarısı, işin yarısında kalan bakiyenin yarısı ve iş bitiminde kalan bakiye olarak ödüyorsunuz.

Yetkili bayisi olduğumuz marka ürünlerinde indirim sağlıyoruz. Güneş enerjisi panelleri, izolasyon, kabin ısıtıcı, hermetik karavan şohbeni, beyaz eşyalar, ışıklandırma vb. gibi diğer ürünlerde de bütçenize uygun inanılmaz fiyatlar ile size hizmet veriyoruz. Tabiki karavan proje ruhsat işlerinde de yardımcı oluyoruz. 

Ayrıca üretimini yaptığımız karavanlar ömür boyu garanti kapsamındadır.

Tüm bunların yanısıra  mevcut karavanlarınızın tamir bakım onarımlarını kaliteli işçilik ve uygun fiyat politikamız çerçevesinde yapıyoruz.

bottom of page